T491A106M016AH7824 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 2 044
KEMET
W magazynie: 1 029
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 3Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491A106M016AH7824
Numer produktu DigiKey
T491A106M016AH7824-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491A106M016AH7824
Opis
CAP TANT 10UF 20% 16V 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491A106M016AH7824 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3Ohm