T491A106M006ATAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 4Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491A106M006ATAUTO
Numer produktu DigiKey
T491A106M006ATAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491A106M006ATAUTO
Opis
CAP TANT 10UF 20% 6.3V 1206
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T491A106M006ATAUTO Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4Ohm
Kwalifikacja
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C