T491A106K010AT2478
Numer produktu DigiKey
399-T491A106K010AT2478TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T491A106K010AT2478CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T491A106K010AT2478DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T491A106K010AT2478
Opis
CAP TANT 10UF 10% 10V 1206
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1206 (3216 metryczne) 3,8Ohm
Modele EDA/CAD
T491A106K010AT2478 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,8Ohm