T491A106K006AT4153
Numer produktu DigiKey
399-T491A106K006AT4153TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T491A106K006AT4153CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T491A106K006AT4153DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T491A106K006AT4153
Opis
CAP TANT 10UF 10% 6.3V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 4Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T491A106K006AT4153 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4Ohm