T491A105K035AG4852 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 0
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1206 (3216 metryczne) 7Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491A105K035AG4852
Numer produktu DigiKey
T491A105K035AG4852-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491A105K035AG4852
Opis
CAP TANT 1UF 10% 35V 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491A105K035AG4852 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7Ohm