T491A105K025ZTZA10 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 111 575
Arkusz danych
1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 1206 (3216 metryczne) 8Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491A105K025ZTZA10
Numer produktu DigiKey
T491A105K025ZTZA10-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491A105K025ZTZA10
Opis
CAP TANT 1UF 10% 25V 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T491A105K025ZTZA10 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Napięcie - znamionowe
25 V