T491A105K016AH4053 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 10Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491A105K016AH4053
Numer produktu DigiKey
T491A105K016AH4053-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491A105K016AH4053
Opis
CAP TANT 1UF 10% 16V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491A105K016AH4053 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
16 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
10Ohm