T489X477K006AHE200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 200mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T489X477K006AHE200
Numer produktu DigiKey
399-T489X477K006AHE200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T489X477K006AHE200
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T489X477K006AHE200 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V