T489B226K016ATE1K1
Numer produktu DigiKey
399-T489B226K016ATE1K1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T489B226K016ATE1K1
Opis
CAP TANT SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1411 (3528 metryczne) 1,1Ohm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T489B226K016ATE1K1 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,1Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Napięcie - znamionowe
16 V