T356E226M010AT7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
22 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 10 V Promieniowe, tarcza 2,7Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T356E226M010AT7301
Numer produktu DigiKey
399-T356E226M010AT7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T356E226M010AT7301
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T356E226M010AT7301 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,7Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,217" (5,50mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,402" (10,20mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
10 V