T356C225M035AT7305 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.2 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 35 V Promieniowe, tarcza 5Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T356C225M035AT7305
Numer produktu DigiKey
399-T356C225M035AT7305TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
T356C225M035AT7305
Opis
CAP TANT RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T356C225M035AT7305 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,378" (9,60mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
35 V