T356B105K050AS7303 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 50 V Promieniowe, tarcza 8Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T356B105K050AS7303
Numer produktu DigiKey
399-T356B105K050AS7303TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T356B105K050AS7303
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T356B105K050AS7303 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,177" (4,50mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,350" (8,90mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
50 V