Ilustracja dla T356A105M035AT4025 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T356A105M035AT4025
Numer produktu DigiKey
399-T356A105M035AT4025-ND
Producent
Numer produktu producenta
T356A105M035AT4025
Opis
1.00UF 35.0V
Szczegółowy opis
1 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 35 V Promieniowe, tarcza
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,177" (4,50mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,339" (8,60mm)
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
T356A
Napięcie - znamionowe
35 V