T355E225K050AT7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
2.2 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 50 V Promieniowe, tarcza 3,5Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T355E225K050AT7301
Numer produktu DigiKey
399-T355E225K050AT7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T355E225K050AT7301
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T355E225K050AT7301 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,5Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,217" (5,50mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,402" (10,20mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,125" (3,18mm)
Napięcie - znamionowe
50 V