T354L156K050AT7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 50 V Promieniowe, tarcza 1,2Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T354L156K050AT7301
Numer produktu DigiKey
399-T354L156K050AT7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T354L156K050AT7301
Opis
CAP TANT RAD
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T354L156K050AT7301 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,2Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,350" (8,90mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,713" (18,10mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,250" (6,35mm)
Napięcie - znamionowe
50 V