T353A105K035AT7303 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 35 V Promieniowe, tarcza 8Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T353A105K035AT7303
Numer produktu DigiKey
399-T353A105K035AT7303TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T353A105K035AT7303
Opis
CAP TANT RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T353A105K035AT7303 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,177" (4,50mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,402" (10,20mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
35 V