T352C475K025AT7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
4.7 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 25 V Promieniowe, tarcza 4Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T352C475K025AT7301
Numer produktu DigiKey
399-T352C475K025AT7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T352C475K025AT7301
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T352C475K025AT7301 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,441" (11,20mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
25 V