T350K106M050AT7301
Numer produktu DigiKey
399-T350K106M050AT7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T350K106M050AT7301
Opis
CAP TANT RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 50 V Promieniowe, tarcza 1,6Ohm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T350K106M050AT7301 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,6Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,350" (8,90mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,531" (13,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
50 V