T350A104K050AT7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.1 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 50 V Promieniowe, tarcza 26Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T350A104K050AT7301
Numer produktu DigiKey
399-T350A104K050AT7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T350A104K050AT7301
Opis
CAP TANT RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T350A104K050AT7301 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
26Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,177" (4,50mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,280" (7,10mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)
Napięcie - znamionowe
50 V