T340C475K040AS4272 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla T340C475K040AS4272 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T340C475K040AS4272
Numer produktu DigiKey
399-T340C475K040AS4272-ND
Producent
Numer produktu producenta
T340C475K040AS4272
Opis
4.70UF 40.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 40 V Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
40 V