T322E476K025AT
Numer produktu DigiKey
399-4591-ND
Producent
Numer produktu producenta
T322E476K025AT
Opis
CAP TANT 47UF 10% 25V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V Osiowa 1Ohm
Modele EDA/CAD
T322E476K025AT Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,530" (7,11mm x 13,46mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
E
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
25 V