T322B225K025AT7200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.2 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T322B225K025AT7200
Numer produktu DigiKey
399-T322B225K025AT7200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T322B225K025AT7200
Opis
CAP TANT AXL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T322B225K025AT7200 Modele
Kategoria
Typ
Odlewane
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,110" x 0,290" (2,79mm x 7,37mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
B
Tolerancja
±10%
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Napięcie - znamionowe
25 V