T110B275K100AT4700 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Sprague
Vishay Sprague
Ilustracja dla T110B275K100AT4700 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T110B275K100AT4700
Numer produktu DigiKey
399-T110B275K100AT4700-ND
Producent
Numer produktu producenta
T110B275K100AT4700
Opis
2.70UF 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.7 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 100 V Osiowa
Kategoria
Typ
Hermetyczne zamknięcie
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,185" x 0,474" (4,70mm x 12,04mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
B
Tolerancja
±10%
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Napięcie - znamionowe
100 V