SU10VFC-R04250
Numer produktu DigiKey
399-10621-ND
Producent
Numer produktu producenta
SU10VFC-R04250
Opis
CMC 25MH 400MA 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 mH @ 1 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 400mA DCR 2,8Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SU10VFC-R04250 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
2,8Ohm
Producent
KEMET
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Seria
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,610" (18,00mm x 15,50mm) (dł. x szer.)
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,591" (15,00mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
Pionowy, 4 wtyki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
25 mH @ 1 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
400mA