SU10VD-10010
Numer produktu DigiKey
399-SU10VD-10010-ND
Producent
Numer produktu producenta
SU10VD-10010
Opis
CMC 10UH 1A 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH @ 1 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 1A DCR 100mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SU10VD-10010 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
100mOhm
Producent
KEMET
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Seria
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,630" (18,00mm x 16,00mm) (dł. x szer.)
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,787" (20,00mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
Pionowy, 4 wtyki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
10 µH @ 1 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
1A