SHBC12-1R0A0028V
Numer produktu DigiKey
399-19137-ND
Producent
Numer produktu producenta
SHBC12-1R0A0028V
Opis
FIXED IND 28UH 5A 21.1 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
28 µH Nieekranowane Toroidalny Cewka indukcyjna 5 A Maks. 21,1mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SHBC12-1R0A0028V Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 21,1mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Toroidalny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, pionowe (otwarte)
Materiał - rdzeń
Obudowa dostawcy urządzenia
Promieniowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,024" (26,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,024" (26,00mm)