SHBC10-0R8A0038V
Numer produktu DigiKey
399-19134-ND
Producent
Numer produktu producenta
SHBC10-0R8A0038V
Opis
FIXED IND 38UH 3A 31.2 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38 µH Nieekranowane Toroidalny Cewka indukcyjna 3 A Maks. 31,2mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SHBC10-0R8A0038V Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 31,2mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Toroidalny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, pionowe (otwarte)
Materiał - rdzeń
Obudowa dostawcy urządzenia
Promieniowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,846" (21,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)