SCT29XV-150-1R7A015JV
Numer produktu DigiKey
399-SCT29XV-150-1R7A015JV-ND
Producent
Numer produktu producenta
SCT29XV-150-1R7A015JV
Opis
CMC 750UH 15A 2LN TH AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
750 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 15A DCR 5,04mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
5,04mOhm
Producent
KEMET
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
1000V (1kV)
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ filtra
Linia zasilająca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba linii
2
Rozmiar / wymiar
1,634" x 1,043" (41,50mm x 26,50mm) (dł. x szer.)
Indukcyjność przy częstotliwości
750 µH @ 100 kHz
Wysokość (maks.)
1,524" (38,70mm)
Prąd znamionowy (maks.)
15A