SCT19XV-190-1R5A005JV
Numer produktu DigiKey
399-SCT19XV-190-1R5A005JV-ND
Producent
Numer produktu producenta
SCT19XV-190-1R5A005JV
Opis
CMC 93UH 19A 2LN TH AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
93 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 19A DCR 1,89mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1,89mOhm
Producent
KEMET
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
1000V (1kV)
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ filtra
Linia zasilająca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba linii
2
Rozmiar / wymiar
1,102" x 0,725" (28,00mm x 18,40mm) (dł. x szer.)
Indukcyjność przy częstotliwości
93 µH @ 100 kHz
Wysokość (maks.)
1,083" (27,50mm)
Prąd znamionowy (maks.)
19A