SCF47C-400-1R8C040JH
Numer produktu DigiKey
399-SCF47C-400-1R8C040JH-ND
Producent
Numer produktu producenta
SCF47C-400-1R8C040JH
Opis
CMC 4MH 40A 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 40A DCR 2,1mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SCF47C-400-1R8C040JH Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
500V
Producent
KEMET
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V
Seria
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Opakowanie
Taca
Funkcje
Rdzeń nanokrystaliczny
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,756" (70,00mm)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
1,496" (38,00mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
4 mH @ 10 kHz
Obudowa / skrzynia
Poziome, 4 wtyki PC
Prąd znamionowy (maks.)
40A
Bazowy numer produktu
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
2,1mOhm