SCF29XV-150-1R7A015JH
Numer produktu DigiKey
399-SCF29XV-150-1R7A015JH-ND
Producent
Numer produktu producenta
SCF29XV-150-1R7A015JH
Opis
CMC 2.5MH 15A 2LN TH AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.5 mH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 15A DCR 5,14mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SCF29XV-150-1R7A015JH Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)
Producent
KEMET
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
1000V (1kV)
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Opakowanie
Taca
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Funkcje
Rdzeń nanokrystaliczny
Typ filtra
Linia zasilająca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba linii
2
Rozmiar / wymiar
1,634" x 1,484" (41,50mm x 37,70mm) (dł. x szer.)
Indukcyjność przy częstotliwości
2.5 mH @ 100 kHz
Wysokość (maks.)
0,902" (22,90mm)
Prąd znamionowy (maks.)
15A
Obudowa / skrzynia
Poziome, 4 wtyki PC
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
5,14mOhm