SCF19XV-100-1R1A009JH
Numer produktu DigiKey
399-SCF19XV-100-1R1A009JH-ND
Producent
Numer produktu producenta
SCF19XV-100-1R1A009JH
Opis
CMC 1MH 10A 2LN TH AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 mH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 10A DCR 6,23mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SCF19XV-100-1R1A009JH Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)
Producent
KEMET
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
1000V (1kV)
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Opakowanie
Taca
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Funkcje
Rdzeń nanokrystaliczny
Typ filtra
Linia zasilająca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba linii
2
Rozmiar / wymiar
1,181" x 1,083" (30,00mm x 27,50mm) (dł. x szer.)
Indukcyjność przy częstotliwości
1 mH @ 100 kHz
Wysokość (maks.)
0,783" (19,90mm)
Prąd znamionowy (maks.)
10A
Obudowa / skrzynia
Poziome, 4 wtyki PC
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
6,23mOhm