SC-06-462JH
Numer produktu DigiKey
399-SC-06-462JH-ND
Producent
Numer produktu producenta
SC-06-462JH
Opis
CMC 4.6MH 6A 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.6 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 6A DCR
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SC-06-462JH Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V
Producent
KEMET
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 120°C
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,378" x 1,280" (35,00mm x 32,50mm) (dł. x szer.)
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,709" (18,00mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
Poziome, 4 wtyki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
4.6 mH @ 10 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
6A