RSBWC1220Z300K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 2 000
Arkusz danych
W magazynie: 360
2200 pF Kondensatory warstwowe 220V 500V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RSBWC1220Z300K
Numer produktu DigiKey
399-RSBWC1220Z300K-ND
Producent
Numer produktu producenta
RSBWC1220Z300K
Opis
CAP FILM RAD POLYPROP
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RSBWC1220Z300K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,138" (7,20mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,299" (7,60mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
220V
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
500V