R76QW4220SE30K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.2 µF Kondensatory warstwowe 600V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R76QW4220SE30K
Numer produktu DigiKey
399-R76QW4220SE30K-ND
Producent
Numer produktu producenta
R76QW4220SE30K
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R76QW4220SE30K Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8.7 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Opakowanie
Taca
Rozmiar / wymiar
1,634" x 1,181" (41,50mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,776" (45,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)