R76QI2220DQ40K
Numer produktu DigiKey
399-R76QI2220DQ40KTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
R76QI2220DQ40K
Szczegółowy opis
0.022 µF Kondensatory warstwowe 600V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
R76QI2220DQ40K Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
29 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,236" (18,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,476" (12,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie, wysoki impuls, DV/DT
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 2 040 wyświetl teraz
Taśma i skrzynka (TB)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
2 040W magazynie