R75QR3330JH00J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.33 µF Kondensatory warstwowe 300V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R75QR3330JH00J
Numer produktu DigiKey
399-R75QR3330JH00J-ND
Producent
Numer produktu producenta
R75QR3330JH00J
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
R75QR3330JH00J Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
9.6 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Taca
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,512" (32,00mm x 13,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,870" (22,10mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)