R75QI21005000J
Numer produktu DigiKey
399-R75QI21005000J-ND
Producent
Numer produktu producenta
R75QI21005000J
Opis
CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF Kondensatory warstwowe 250V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R75QI21005000J Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,437" (11,10mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie, wysoki impuls, DV/DT
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Materiał dielektryczny
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
79.6 mOhms