R75PN33305030J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.33 µF Kondensatory warstwowe 250V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R75PN33305030J
Numer produktu DigiKey
399-R75PN33305030J-ND
Producent
Numer produktu producenta
R75PN33305030J
Opis
CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
R75PN33305030J Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
9.6 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,394" (26,50mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,732" (18,60mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V