R74NI16804000J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TDK
WIMA
WIMA
6800 pF Kondensatory warstwowe 400V 1300V (1,3kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R74NI16804000J
Numer produktu DigiKey
399-R74NI16804000J-ND
Producent
Numer produktu producenta
R74NI16804000J
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
94 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,437" (11,10mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
400V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1300V (1,3kV)