R745I18205000K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TDK
8200 pF Kondensatory warstwowe 500V 1600V (1,6kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R745I18205000K
Numer produktu DigiKey
399-R745I18205000K-ND
Producent
Numer produktu producenta
R745I18205000K
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
78 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,236" (18,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,476" (12,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1600V (1,6kV)