R71PN422050H6K
Numer produktu DigiKey
399-R71PN422050H6K-ND
Producent
Numer produktu producenta
R71PN422050H6K
Opis
FILM, RADIAL, PULSE, SINGLE META
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF Kondensatory warstwowe 220V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R71PN422050H6K Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
23 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,433" (26,50mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,791" (20,10mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
220V
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V