R60ER54705040K
Numer produktu DigiKey
399-19802-ND
Producent
Numer produktu producenta
R60ER54705040K
Opis
CAP FILM 47UF 10% 100VDC RAD
Szczegółowy opis
47 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
R60ER54705040K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,709" (32,00mm x 18,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,303" (33,10mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V