R60ER54705040J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R60ER54705040J
Numer produktu DigiKey
399-R60ER54705040J-ND
Producent
Numer produktu producenta
R60ER54705040J
Opis
CAP FILM AUTOMOTIVE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
R60ER54705040J Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,709" (32,00mm x 18,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,303" (33,10mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V