R60ER51005040K
Numer produktu DigiKey
399-12465-ND
Producent
Numer produktu producenta
R60ER51005040K
Opis
CAP FILM 10UF 10% 100VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R60ER51005040K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,354" (32,00mm x 9,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,673" (17,10mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V