R60DN51005030J
Numer produktu DigiKey
399-11495-ND
Producent
Numer produktu producenta
R60DN51005030J
Opis
CAP FILM 10UF 5% 63VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R60DN51005030J Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,335" (26,50mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,673" (17,10mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
40V
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V