R474W422000A1M
Numer produktu DigiKey
399-R474W422000A1M-ND
Producent
Numer produktu producenta
R474W422000A1M
Opis
CAP FILM 2.2UF 20% 1KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF Kondensatory warstwowe 440V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Taca
Rozmiar / wymiar
1,634" x 0,787" (41,50mm x 20,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,579" (40,10mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
440V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)