R474R3470JHA1K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 1 871
Arkusz danych
0.47 µF Kondensatory warstwowe 440V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R474R3470JHA1K
Numer produktu DigiKey
399-R474R3470JHA1K-ND
Producent
Numer produktu producenta
R474R3470JHA1K
Opis
CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,512" (32,00mm x 13,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,870" (22,10mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
440V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)