R474R347000A1M jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.47 µF Kondensatory warstwowe 440V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R474R347000A1M
Numer produktu DigiKey
399-R474R347000A1M-ND
Producent
Numer produktu producenta
R474R347000A1M
Opis
CAP FILM 0.47UF 20% 1KVDC RADIAL
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Taca
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,512" (32,00mm x 13,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,870" (22,10mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
440V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)