R474R33300002K
Numer produktu DigiKey
399-R474R33300002K-ND
Producent
Numer produktu producenta
R474R33300002K
Opis
CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC RADIAL
Szczegółowy opis
0.33 µF Kondensatory warstwowe 440V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Taca
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,433" (32,00mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,791" (20,10mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
440V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)